wtorek 16 styczeń 2018

Portfolio

Oferta

Portfolio

Po przygotowaniu wstępnych szkiców oraz schematu logicznej struktury strony otrzymują Państwo grafikę przedstawiającą pomysł na przyszły wygląd serwisu. Na tym etapie aktywnie uczestniczą Państwo w projektowaniu strony - tak powstaje jej szata graficzna, której akceptacja jest wymagana aby przejść do następnego etapu - kodowania. Grafika zostaje przystosowywana i zoptymalizowana na potrzeby publikacji w internecie. Przygotowywany kod stron internetowych jest tworzony tak, aby serwis poprawnie wyświetlał się w różnych przeglądarkach.

W przypadku serwisów z panelem administracyjnym do zarządzania treścią, zaprojektowany i wykonany serwis internetowy początkowo wdrożony zostaje na serwerze klienta pod testowym adresem, w celu prezentacji funkcjonalności panelu zarządzającego i aby możliwym było wypełnienie go treścią zanim będzię on dostępny dla internautów. Kiedy serwis jest gotowy do prezentacji, zostaje on uruchomiony pod docelowym adresem.

Aby strona mogła skutecznie pełnić swoją rolę musi być ogólnodostępna dla internautów i osiągać wysokie pozycje w rankingu wyszukiwarek internetowych, dlatego niezbędne jest jej pozycjonowanie: w kodzie strony zostają zaszyte słowa kluczowe, wskazane przez Klienta, które sprawiają, że strona staje się 'widzialna' dla robotów wyszukiwarek internetowych i prezentowana jest w wynikach wyszukiwania na podstawie odpowiedniego zapytania. Ponadto, na życzenie Klienta, oferuje możliwość zgłoszenia strony do katalogów internetowych, które zwiększają jej popularność i tym samym wpływają pozytywnie na jej pozycjonowanie. Przekłada się to na pozyskiwanie klientów pragnących skorzystać z usług Państwa firmy.

Webdesign

Projektuje małe i duże serwisy internetowe oparte o system zarządzania treścią (CMS).

Kampanie internetowe

Wymyślam i wykonuje formy reklamowe do kampanii internetowych.

Aplikacje

Nie są mi obce zagadnienia związane z tworzeniem aplikacji on-line (np. Facebook).

Cytaty

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

„Ludzie nie kupują już butów tylko po to, aby mieć sucho i ciepło w stopy. Kupują zaś to, co pozwala im czuć się męsko, kobieco, silnie, oryginalnie, młodo, czarująco. Kupowanie butów stało się emocjonalnym przeżyciem. Nasz biznes dzisiaj to sprzedawanie nie tyle samych butów, co emocji.” 

28-03-2011

Francis C. Rooney

"...Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie...”

28-03-2011

Mark Twain

"...We współczesnych gospodarkach rynkowych agencje reklamowe stanowią najważniejsze ogniwo sprawnego przekazywania informacji pomiędzy nadawcami a odbiorcami reklamy, budowania więzi z otoczeniem, kreowania opinii, formułowania wrażeń i budowania przekonań..."

28-03-2011

Marian Strużycki, Robert Nowacki, Reklam…

O mnie

Kilka słów o mnie

Profesjonalne tworzenie stron www, sklepów internetowych zgodnych ze standardami W3C oraz najnowszymi trendami. HTML5, CSS3, Flash, JavaScript + jQuery, PHP, MySQL.  Join us on:

Facebook blogger social twitter SN